baza rzetelnej wiedzy o delegowaniu za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przestawiamy Państwu zawsze aktualne informacje n/t prawnych, podatkowych i ubezpieczeniowych aspektów delegowania za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców:

Komentarze

Ponad 2100 stron rzetelnych, dogłębnych opracowań, przykładów z praktyki i orzecznictwa. Całość podzielona na siedem tomów. To prawdziwa ‘Biblia Delegowania’, obowiązkowa lektura dla każdego, kto zajmuje się transgranicznym zatrudnieniem.

„Po raz pierwszy pojawia się na rynku wydawniczym kompletne i wyczerpujące opracowanie dla firm delegujących pracowników za granicę.”
dr Joanna Bzdok Instytut Zatrudnienia Transgranicznego

Komentarze dostępne są w wersji papierowej oraz jako ebook.

Więcej informacji: www.delegowanie.pl/komentarze

Miesięcznik Delegowanie.pl

Co miesiąc omawiany jest szczegółowo jeden temat ważny dla firm delegujących. Omawiane jest orzecznictwo i praktyka urzędów polskich i zagranicznych.

Więcej informacji: www.delegowanie.pl/miesiecznik_delegowanie

Codzienne informacje n/t praktyki urzędów, ZUS, orzecznictwa oraz zmian w przepisach o delegowaniu

Firmy obsługiwane na stałe przez Kancelarię Brighton&Wood oraz Członkowie Premium Sekcji Delegowanie IPP otrzymują codziennie bieżące informacje n/t delegowania za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców.

Więcej informacji:

www.delegowanie.pl/member

www.BrightonWood.com

 

Seminaria, szkolenia i spotkania z zagranicznymi firmami poszukującymi partnerów w Polsce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, Izba Pracodawców Polskich – największa polska organizacja zrzeszająca firmy kierujące za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców wraz z portalem wiedzy n/t delegowania www.delegowanie.pl przy wsparciu portalu www.RynekDelegowania.pl i merytorycznym udziale Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com) organizują kilka razy w roku praktyczne warsztaty poświęcone delegowaniu za granicę.

Podczas spotkań omawiane są aktualne problemy, z którymi zmagają się polskie firmy kierujące personel za granicę.

Na każdym spotkaniu dyskutowane są praktyczne rozwiązania dla firm i skuteczne oraz zyskowne metody legalnego transferu polskich pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców za granicę.

Spotkanie prowadzone są przez niekwestionowanych ekspertów-praktyków w dziedzinie delegowania.

Formuła spotkań organizowanych przez Izbę Pracodawców Polskich i portal Delegowanie.pl nie zmieniła się od 15 lat: na spotkania nie są zapraszani ani urzędnicy szkodzący polskim firmom ani teoretyzujący naukowcy i inni doradcy proponujący rozwiązania nierentowne, niebiznesowe i nierealne.

Warsztaty są zawsze prowadzone przez doświadczonych praktyków z Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com), którzy od ponad 15 lat obsługują polskie firmy kierujące za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców.

Szanując czas przedsiębiorców wszystkie spotkania odbywają się w ciągu jednego dnia i pozbawione są niepotrzebnych i nic nie wnoszących prelekcji oderwanych od rzeczywistości polityków i urzędników, teoretyzujących naukowców lub początkujących doradców próbujących swoich sił na rynku delegowania i uczących się na skórze przedsiębiorców.

Spotkania mają charakter praktycznych warsztatów, podczas których omawiane są konkretne rozwiązania dla firm.

Doświadczeni praktycy omawiają konkretne przypadki rozstrzygane przez sądy oraz praktykę poszczególnych instytucji polskich i zagranicznych.

Uczestnicy spotkań zabierają ze sobą konkretne rozwiązania dla firm i odpowiedzi na liczne pytania, które ich nurtują w codziennej pracy.

Więcej informacji: www.delegowanie.pl/seminaria