Kalendarz Tomasza Majora na 2019 rok

Tradycyjnie już od ośmiu lat - raz w roku Tomasz Major, Prezes Izby Pracodawców Polskich oraz Partner Zarządzający w Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com) otwiera przed nami drzwi do swojej niezwykłej Biblioteki. Spośród ponad tysiąca książek Tomasz Major wybrał dla Państwa kilkadziesiąt lektur poświęconych temu, co ważne.  

Miło nam poinformować, że wysłaliśmy właśnie do druku piękny „Notes na 2019 rok”.

Poniżej fragmenty „Słowa Wstępu”:

„W 2019 roku zabieram Cię w niezwykłą podróż przez 6 kontynentów. Będzie ona dla mnie wspomnieniem niezwykłych miesięcy spędzonych na Antarktydzie, w Himalajach i w Afryce. Będziemy spacerować po plażach Antypodów, na których wygrzewają się foki i lwy morskie. Pożeglujemy między górami lodowymi i wdrapiemy się na dach świata oraz udamy się w niezwykłą podróż do Mordoru. Popłyniemy najpiękniejszymi drogami wodnymi w Polsce i podglądniemy zwierzaki, które żyją (jeszcze) na sawannie afrykańskiej.

Kalendarz na 2019 r. poświęciłem szczęściu i poszukiwaniu dobrego życia.

W tej podróży będą nam towarzyszyli najwybitniejsi filozofowie, psychologowie i socjologowie. - Literatura poświęcona tym dziedzinom zajmuje całkiem sporą część mojej Biblioteki. Będzie wśród nich twórca współczesnej psychiatrii, który w najstraszliwszych warunkach nie zwątpił w filozofię, którą się kierował i której nauczał. Duchowy przywódca Tybetańczyków opowie nam o szczęściu, Konfucjusz o „człeku szlachetnym”, a żyjący szczęść wieków przed naszą erą Laozi pomoże nam odnaleźć równowagę w życiu. Nie zabraknie Saint-Exupéry’ego, Kapuścińskiego i wiodących współczesnych myślicieli oraz naukowców badających szczęście.”

Format i kształt Kalendarza nie zmienił się od ośmiu lat. Na prośbę firm rozszerzona została ilość Myśli Przewodnich – rekomendowanych książek oraz ilość stron przeznaczonych na notatki. Tradycyjnie już kalendarz jest ręcznie przygotowywany i grawerowany.

Jak zawsze Kalendarz ten jest przeznaczony dla wybranej grupy wyjątkowych ludzi.

Wyłącznie firmy członkowskie IPP zainteresowane publikacją prosimy o kontakt (do piątku 9.11.2019 do 12.00) z biurem IPP (administrator@delegowanie.pl).

Pozdrawiam serdecznie

Robert Grzegorzak
administrator@delegowanie.pl