Zostań członkiem IPP

Korzyści z członkostwa w Sekcji Delegowanie IPP:

 1. Bezpłatny udział w Seminariach Online: www.delegowanie.pl/online
 2. Bezpłatne indywidualne comiesięczne konsultacje z Tomaszem Majorem, Partnerem Zarządzającym w Kancelarii Brighton&Wood (dla Członków-Premium Sekcji Delegowanie)
 3. Bezpłatne indywidualne comiesięczne konsultacje z Beatą Pawłowską, Partnerem w Kancelarii Brighton&Wood (dla Członków-Premium Sekcji Delegowanie)
 4. Bezpłatne indywidualne comiesięczne konsultacje z dr Joanną Bzdok, Dyrektorem w Instytucie Zatrudnienia Transgranicznego (dla Członków-Premium Sekcji Delegowanie)
 5. Bezpłatne konsultacje w drobnych sprawach przez kancelarię Brighton&Wood przed/po każdym seminarium organizowanym IPP (niedostępne dla firm niebędących członkami IPP)
 6. Bezpłatne bieżące informacje n/t regulacji prawnych, podatkowych, ubezpieczeniowych dot. delegowania pracowników za granicę (dla Członków-Premium Sekcji Delegowanie)
 7. Bezpłatny comiesięczny magazyn "Delegowanie" (niedostępny dla firm niebędących członkami IPP)
 8. Bezpłatny dostęp do wyjaśnień urzędowych uzyskiwanych przez IPP od polskich i zagranicznych instytucji (niedostępny dla firm niebędących członkami IPP)
 9. Zniżka 50% na udział w seminariach IPP w kraju i za granicą - www.ipp.org.pl/seminaria.html
 10. Zniżka 50% na zakup książek wydawanych przez IPP - http://delegowanie.pl/ksiazki_nt_delegowania_pracownikow
 11. Wyłączne prawo do korzystania ze zniżek 50% na promocję za granicą w oparciu o stronę internetową www.ipp.org.pl niemieckie i angielskie wydania miesięczników i tygodników "Delegowanie", "Entsendung", "Go Europe!", które dystrybuowane są na seminariach i konferencjach oraz drogą mailową, a także dostępne są na stronie www.ipp.org.pl,  www.entsendung.pl portal www.delegowanie.pl, www.entsendung.pl 
 12. Zniżka 50% na korzystanie z płatnych serwisów portalu delegowanie.pl 
 13. Zniżka 33% na konsultacje indywidualne świadczone przez Kancelarię Brighton&Wood (dla Członków Sekcji Delegowanie)

Członkostwo premium w Sekcji Delegowanie IPP

Członkostwo GOLD w Sekcji Delegowanie IPP

Członkostwo zwyczajne w Sekcji Delegowanie IPP